Támogatóink


GE Hungary Kft.
  
E.ON
  
Oberbank
  
Netta Kft.
  
DDC
  
OWI
  
Printec BB
  
Varga és Ignácz
  
Elvitech
  
Villtek
  
MT Displays
  
Mila-Tex
  
Gyümölcskert
  
Precíz Cargo
  
Tridens
  
6x6 Trans Kft.
  
FABAK
  
Konzultax
  
Varga Szárnyas
  
Kanizsa Tempo Sped Kft.
  
Kodguru
  
West Hidraulik
  
Provital Bt.
  
NOVAMAG
  
Sponzor Tours
  
Du-So Line Kft.
  
Napfény Hotel Zalakaros
  
Grémáré
  
Metál Légtechnika
  
YNET Számítástechnika
  
Magyar Kézilabda Szövetség
  
Nagykanizsa város honlapja
  

2016-06-20

Vb-re készül a junior válogatott





Megkezdte a felkészülést a július 3-án kezdődő moszkvai U20-as világbajnokságra a magyar női junior válogatott. Ifj. Kiss Szilárd együttese, amely a tavalyi korosztályos Eb-n a 4. helyen végzett, a balatonboglári felkészülést követően Dabason folytatja a munkát.

A magyar női junior válogatott kerete:
Kapusok: GERCSÓ Nóra (Siófok KC), MISTINA Kitty (NEKA), WÉNINGER Alexa (Győri Audi ETO)
Jobbszélsők: KATONA Flóra (Mosonmagyaróvár), FALUVÉGI Dorottya (FTC-Rail Cargo Hungaria)
Jobbátlövők: ÉLŐ Beatrix (Győri Audi ETO), MALÁTI Dóra (Siófok KC)
Irányítók: BOUTI Fruzsina (Mosonmagyaróvár), TÓTH Gabriella (Győri Audi ETO), FERENCZY Fruzsina (Dunaújvárosi KKA)
Beállók: SZABÓ Laura (Érd), PINTÉR Zsanett (Kispest)
Balátlövők: GERHÁTH Fanni (Mosonmagyaróvár), HORVÁTH Petra (Mosonmagyaróvár), MONORI Orsolya (FTC-Rail Cargo Hungaria), HÁMORI Konszuéla (Ipress Center-Vác) GINDELI Panna (Dunaújvárosi KKA)
Balszélső: PUHALÁK Szidónia (Mosonmagyaróvár)

Szövetségi edző: ifj. KISS Szilárd
Edző: PAPP György
Orvos: dr. LÉNÁRTH Róbert
Masszőr: CSEH Ferenc
Csapatvezető: BARTALOS Béla

A magyar válogatott csoportmérkőzései a vb-n:

Július 3., vasárnap:
11:00 Magyarország-Üzbegisztán
Július 5., kedd:
15:00 Angola-Magyarország
Július 6., szerda:
17:00 Magyarország-Montenegró
Július 8., péntek:
15:00 Magyarország-Norvégia
Július 9., szombat:
19:00 Dánia-Magyarország

Nyolcaddöntők: július 11.
Negyeddöntők: július 12.
Elődöntők, helyosztók: július 14.
Döntő, helyosztók: július 15.

A csoport első négy helyezettje jut a nyolcaddöntőbe.

(keziszovetseg.hu)


Vissza a hírekhez..

 

<<              >>

 H   K  Sze Cs   P  Szo  V 
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23
24
25
26 27 28        

Események

2018-02-23
Férfi Ifjúsági III. osztály: Bácsalmási PVSE - Nagykanizsai Izzó SE (16:00)
2018-02-24
FU14: Nagykanizsai Izzó SE - BBSC Balatonboglár (12:00)
2018-02-24
FU14: PSN ZRT - Nagykanizsai Izzó SE (14:00)
2018-02-25
NB II - férfi: NEKA U22 - Nagykanizsai Izzó SE (17:00)
2018-02-25
Megyei - női: Zalaszentgróti KC - Nagykanizsai Izzó SE (11:00)
2018-02-25
LU13: BBSC Balatonboglár - Nagykanizsai Izzó SE (09:00)
2018-02-25
LU13: Nagykanizsai Izzó SE - PSN ZRT (11:00)