Hétvégi eredményeink (október 1-2.)

2016.10.01. szombat:

NB II férfi felnőtt: Izzó SE - Dunaújvárosi AC 24-34 (13-18)
NB II férfi junior: Izzó SE - Dunaújvárosi AC  24-33 (9-15)

A 12 csapatos dél-nyugati férfi felnőtt NBII-es csoport legerősebb ellenfele hozta a tőle megszokott formát, a félidőben már 5 gólos újvárosi előnnyel mentek pihenőre a játékosok. A második játékrész is vendégfölényt hozott, így a végeredmény 24-34 lett.

A junioroknál hasonlóan rosszul alakult a mérkőzés, így elszenvedték első vereségüket az idei bajnokságban.

U13 lány:
Nagykanizsai Izzó SE - GÓNA Lenti 10-27 (2-12)
Hévízi SK - Nagykanizsai Izzó SE 16-4 (5-1)

U13-as lányaink mindkét mérkőzésükön vereséget szenvedtek, a nagyobb erőket képviselő ellenfelekkel szemben.

U10 fiú:
Nagykanizsai Izzó SE - CSUKA I. 23-7 (9-4)
CSUKA II. - Nagykanizsai Izzó SE 10-21 (3-11)
Rinyamenti KC - Nagykanizsai Izzó SE 18-11 (10-7)

U10-es fiú csapatunk a bajnokság első fordulójában Lentiben szerepelt, és 3 mérkőzéséből 2-t meg is nyert.

Marczinka Csaba (edző): "A Csuka I. elleni mérkőzésen, az elején látszott némi megilletődöttség,de a második félidőben realizálódott a két csapat közti különbség. A Csuka II. elleni mérkőzés első félidejének második felében gólt sem kaptunk... A második félidőben is mi domináltunk, úgy, hogy mindenki az első mérkőzésen is azonos játékidőt töltött a pályán. A Nagyatád ellen nagyon rosszul kezdtünk, az ellenfél elhúzott 10:1-re a mi hibáinkból. Ebben az időszakban legalább 7 gólt lőttek a tízből, a mi eladott labdáink után. Ez rá is nyomta a bélyegét az egész mérkőzésre, már csak a különbség csökkentésére tudtunk törekedni. Valószínűleg a 3 mérkőzés szünet sem tett jót, mintha nehezen melegedtünk volna bele. A három mérkőzésen Lendvai Szabolcs kiemelkedő teljesítményt nyújtott."

2016.10.02. vasárnap:

U14 fiú:
Csurgói KK - Nagykanizsai Izzó SE 22-16 (12-6)
Nagykanizsai Izzó SE - Balatonboglári SC 19-17 (11-10)

U14-es fiú csapatunk 1 győzelemmel és 1 vereséggel zárta a hétvégi fordulót.

Burghardt Viktória (edző): "A csurgó ellen a fiúk még nem tudtak felébredni és rengetek technikai hiba volt. A masodik félidőre már egy kicsit ébredeztek de az már késő volt! A második meccsen sokkal szebb játék volt! Hibák voltak még, de azok még belefértek hogy győzni tudjunk!Gratulálok a fiúknak mert látszik a munka és a fejlődés!"

U10 lány:
GÓNA Lenti - Izzó SE 11-13
Izzó SE - Balatonszemes KSE 16-12
Marcali VSZSE - Izzó SE 8-6

U10-es lány csapatunk sikeres bajnoki rajtot vett, 3 mérkőzésből 2-t sikerült megnyerniük, a harmadik mérkőzésre sajnos elfáradtak a lányok.

Burghardt Rozália (edző): "Nagy meglepetést okoztak a lányok. Nagyon tetszett, hogy fegyelmezetten tudtak játszani, aminek meg is lett az eredménye. A 3. mérkőzés végére sajnos elfáradtak, ezen majd dolgozunk még."