Magyar Kézilabda Szövetség

Nagykanizsa város honlapja

2017-03-19

A felnőtt bravúr elmaradt, a juniorok remekeltek

Az utánpótlás mellett az Izzó SE junior és felnőtt csapata is pályára lépett tegnap.

Az NB II 16. fordulójában az ellenfél a Mecseknádasdi Spartacus volt. Jónás Péter és Kiss Gergely gólzáporos játéka ellenére sem tudták a felnőttek a javukra fordítani a hazai pálya előnyeit, így a szünetben három gól hátránnyal vonultak az öltözőbe, a végeredmény pedig 26-29 lett. A juniorok ezzel szemben két értékes pontot szereztek szombaton: a félidei 17-9-es állás a második játékrészre is megalapozta a magabiztosságot, itt az eredmény 34-20 lett. A bajnokságot jövő szombaton Kiskőrösön folytatják az Izzó SE csapatai.

NB II férfi felnőtt Dél-nyugat:

Nagykanizsai Izzó SE – Mecseknádasdi Spartacus SE: 26 – 29 (9 – 12)

Góllövők: JÓNÁS PÉTER(10), KISS GERGELY(6), FÜLE CSABA(3), BÁTOR GÁBOR(2), METZGER DÁNIEL(2), GILITSCH GERGŐ(1), VADÁSZ MÁRTON(1)
Vezetőedző: TAKÁCS BALÁZS

NB II férfi junior Dél-nyugat:

Nagykanizsai Izzó SE – Mecseknádasdi Spartacus SE 34 – 20 (17 – 9)

Góllövők: MOLNÁR LEVENTE PÉTER(7), BÁTOR GÁBOR(6), HORVÁTH BENCE TIBOR(4), METZGER DÁNIEL(4), KOVÁCS BÁLINT(3), BALOGH ANDRÁS(3), GÁJER MÁTYÁS(2), MARTON BENCE(2), DENCS BÁLINT(1), SZABÓ SZILVESZTER(1), VIRÁG ZSOMBOR(1)