Támogatóink


GE Infrastructure Hungary Kft.
  
E.ON
  
Netta Kft.
  
Árkádsor Zrt.
  
Nagykanizsai Vagyongazdálkodási és Szolgáltató Zrt
  
Kanizsa Tempo Sped Kft.
  
Du-So Line Kft.
  
Sptc USA, LLC
  
E.M.E. Kft.
  
Primer 2000 Kft.
  
6x6 Trans Kft.
  
Ipari Elektronika Projekt Kft.
  
LNL Group Solution
  
Trafik Invest Bt.
  
Metál Légtechnika
  
YNET Számítástechnika
  
Magyar Kézilabda Szövetség
  
Nagykanizsa város honlapja
  

2016-01-27

Jobb játék, de vereség





Három szünnapot követően kedden Spanyolországgal találkozott a magyar válogatott a férfi Európa-bajnokság középdöntőjében. A mieink eddigi legjobb teljesítményüket nyújtva sokáig versenyben voltak, és a végén is megcsillant az egyenlítés reménye, ám végül két gólos spanyol győzelem született.  

Férfi Európa-bajnokság, Lengyelország, II-es középdöntő csoport, 3. nap:

SPANYOLORSZÁG-MAGYARORSZÁG 31-29 (15-15)
Wroclaw, játékvezetők: Gusko, Repkin (fehéroroszok).

SPANYOLORSZÁG: Perez de Vargas, Sterbik (kapusok), Aguinagalde 2, Baena, Canellas 4, Del Arco, A. Dujshebaev 3, R. Entrerrios 4, Garcia Robledo 4, Gurbindo 1, Maqueda 1, Mindegia, Morros, Rivera 5 (4), Tomas 4, Ugalde 3. Szövetségi kapitány: Manolo Cadenas.
MAGYARORSZÁG: Mikler, Bartucz (kapus), Ancsin 1, Bánhidi 2, Bodó 3, Borsos, Faluvégi 1, Gazdag 2 (1), Hornyák, Iváncsik G. 1, Jamali 3, Nagy K. 5, Nagy L. 9, Pásztor Á., Schuch 1, Zubai 1. Szövetségi kapitány: Talant Dujshebaev.
Kiállítások: 10, ill. 10 perc.
Hétméteresek: 4/4, ill. 3/2.

A csoport állása: 1. Dánia 7 p (116-98), 2. Németország 6 p (115-106), 3. Spanyolország 6 p (110-106), 4. Oroszország 3 p (109-115), 5. Svédország 2 p (104-107), 6. Magyarország 0 p (95-117)

Az első két helyezett jut az elődöntőbe, a 3. helyezett az Eb 5. helyéért, a 4. helyezett a 7. helyért játszhat.

A II-es középdöntő csoport további programja:
Január 27., szerda:
16:00 Svédország-Magyarország
18:15 Németország-Dánia
20:30 Spanyolország-Oroszország



Vissza a hírekhez..

 

<<              >>

 H   K  Sze Cs   P  Szo  V 
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20
21
22
23 24 25 26 27 28
29
30 31          

Események

2017-10-20
Férfi Ifjúsági III. osztály: Bácska SZSE - Nagykanizsai Izzó SE (17:00)
2017-10-21
NB II - férfi: Kaposvári ESE - Nagykanizsai Izzó SE (18:00)
2017-10-21
FU12: BBSC Balatonboglár - Nagykanizsai Izzó SE (12:00)
2017-10-21
FU12: Szigetvári KSE - Nagykanizsai Izzó SE (14:00)
2017-10-21
LU11: Csurgói NKC - Nagykanizsai Izzó SE (09:00)
2017-10-21
LU11: Rinyamenti KC - Nagykanizsai Izzó SE (12:00)
2017-10-28
LU13: BBSC Balatonboglár - Nagykanizsai Izzó SE (09:00)
2017-10-28
LU13: Nagykanizsai Izzó SE - PSN ZRT (15:00)
2017-10-29
Női Ifjúsági III. osztály: Hévízi SK - Nagykanizsai Izzó SE (16:00)