OSB fiú: Nagykanizsai Izzó SE - Budaörs Handball 16-42 (4-21)

2017.03.25. (szombat):

NB II férfi felnőtt: Kiskőrösi KSK - Nagykanizsai Izzó SE 29-21 (11-11)
NB II férfi junior: Kiskőrösi KSK - Nagykanizsai Izzó SE 29-28 (17-17)

Takács Balázs (edző): "Ez volt a 3. olyan mérkőzés, ahol az első félidőben 5-6 góllal tudunk vezetni, majd a játékvezetők a fejükhöz kapnak, hogy nem úgy áll a meccs, ahogy azt előtte megbeszélték, majd elkezdik fújni a hazai pályát olyan gátlástalanul, hogy az már fáj. Sajnos a játékosaim nem tudják, vagy csak nehezen tudják feldolgozni ezt a dolgot. Azt, hogy a mezet széttépik a játékoson és az csak egy 9-est ér, azt hogy a progresszív büntetés csak az egyik oldalon az, azt, hogy meccs közben a játékvezetők bratyiznak az ellenfél edzőjével és a mérkőzésnek háttal beszélgetnek. A Kiskőrös kihasználta az összes durvaság adta lehetőséget a védekezésben, amit a bírók megengedtek. Nagyon sajnálom, hogy a játékvezetők a meccs főszereplői lettek. Emiatt elveszítjük a fejünket, rosszul döntünk, stb. Nem tudom miért állnak így hozzánk a játékvezetők! Az elmúlt másfél évben egy-kettő olyan fújást kaptunk, amikor meg voltunk elégedve. Ezek között volt olyan is, amikor kikapott a csapat. Sajnos a legfájóbb dolog a történetben, hogy itthon a hazai pályát talán egyszer kaptuk meg...és ez nagyon szomorú és egyben elgondolkodtató... Addig, amíg ennyire ellenünk vannak a játékvezetők, vagy csak ennyire gyenge produktumra képesek, addig nagyon nehéz lesz mérkőzést nyernünk! A junior mérkőzésen jól játszottunk, kapusaink jól teljesítettek, de addig nem tudunk mérkőzést nyerni, amíg a két játékvezető úgy dönt, hogy a Kiskőrösnek kell otthon tartania a két pontot."

U9 lány:
Siófok KTC KFT - Nagykanizsai Izzó SE 5-11 (2-8)
Nagykanizsai Izzó SE - Rinyamenti KC I. 8-10 (3-6)

Gróf Erzsébet (edző): "A Siófok elleni első félidőben nehezen ébredtek a lányok, de így is könnyedén vezettek 8:2 -re. A második játékrészben szebb játék volt, de a sok mellé lőtt labda miatt csak 4 gólt érvényesítettünk, amiből az egyiket elfelejtettek beírni. Kiemelkedő volt Vlasics Helga játéka nemcsak az Izzós játékosok között, de az egész mezőnyben. A Nagyatád ellen kemény védekezéssel, de kicsit statikus játékkal labdáztak a lányok. Az újonnan tanult dolgokat próbálták végrehajtani és küzdöttek a tudásuk szerint, de a meccs végeredménye a másik csapat győzelmét hozta. Vlasics Helgán kívül Golecz Laura és Őri Letícia játéka is eredeményes volt."

2017.03.26. (vasárnap):

U14 fiú:
Egerszegi KK - Nagykanizsai Izzó SE 9-31(4-16)
Nagykanizsai Izzó SE - Bácska SZSE 25-26 (15-13)

Burghardt Viktória (edző): "Az első meccsen hozták a fiúk a kötelezőt ügyesek voltak! A második meccsen meg későn hitték el hogy nyerhető meccset játszanak! Nyerni kellett volna!"

U13 lány:
Kozármisleny SE - Nagykanizsai Izzó SE 14-11 (7-6)
Nagykanizsai Izzó SE - Mohácsi TE 8-29 (4-13)

Tóth László (edző): "A Kozármisleny ellen végre úgy játszott a csapat amire a jövőben lehet építeni . Végig partiban voltunk, egymásért küzdöttek a lányok és ha jobban odafigyelünk, még szorosabb lehetett volna a mérkőzés. 30. perc 10-10, sajnos az utolsó 10 percet elrontottuk, 4-1. A Mohács elleni mérkőzésen a két csapat nem volt egy súlycsoportban!"

U9 fiú: Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
Rinyamenti KC - Nagykanizsai Izzó SE 12-8 (6-3)
Nagykanizsai Izzó SE - PSN ZRT 18-30 (9-13)