OSB fiú: Nagykanizsai Izzó SE - PLER-Budapest II 20-35 (9-15)

2017.04.07. (péntek):

NB II férfi felnőtt: Nagykanizsai Izzó SE - Rinyamenti KC 23-28 (9-14)
NB II férfi junior: Nagykanizsai Izzó SE - Rinyamenti KC 30-15 (14-8)

Takács Balázs (edző): "A felnőtt mérkőzés elején jó egyéni teljesítmény tartotta a csapatban a lelket, de ezt követően sajnos nem tudtuk belőni a helyzeteket, védekezésben elszámoltuk magunkat. A junior mérkőzést jól kezdtük, jól védtek a kapusaink. A második félidőben sok gyors, lerohanásos gólt szereztünk."

Női: GÓNA Lenti junior - Nagykanizsai Izzó SE 24-23 (10-9)

Tóth László (edző): "Először is szeretnék gratulálni a csapatnak, hogy ilyen előzmények után (Mátyás Auguszta, Szmodics Vera sérülés) a tavalyi bajnok és az idei bajnokságnak is a legnagyobb esélyese ellen ilyen szoros mérkőzést tudtunk játszani. Másodszor szeretném megköszönteni Mátyás Auguszta segítségét, több szem többet lát alapon azt hiszem ez nagyon jól működött. Azért van egy kis keserűség bennem a végjátékot illetően. A 28. percben 23:22-es vezetésünk után két eladott labdával segítettük győzelemhez a hazai csapatot. Kár volt érte! Jók: Bársony Virág, Sárdy Claudia, Gőrcsi Kitti, Kovács Boglárka, Herman Nikolett."

2017.04.08. (szombat):

U14 fiú:
Nagykanizsai Izzó SE - Balatonboglári SC 25-17 (13-10)
Nagykanizsai Izzó SE - Georgikon DSE 22-19 (7-10)

Burghardt Viktória (edző): "Gratulálok a fiúknak! Jól játszottak! Elégedett vagyok velük, mert végre azt játszották amit tudnak! Természetesen sokat lehet köszönni Szólák Dávidnak, aki nagyon jó kapusteljesítményt produkált!"

U13 lány:
Nagykanizsai Izzó SE - GÓNA Lenti 7-15 (2-8)
Nagykanizsai Izzó SE - Marcali VSZSE 15-14 (8-4)

Tóth László (edző): "Az első mérkőzésünk (GÓ-NA) maga volt a rémálom. Végre tudomásul kellene vennünk hogy ezek a mérkőzések nem osztálykirándulások! Az a csapat amelyik nem veszi komolyan a kézilabdát csak ilyen eredményre számíthat! Az utolsó 10 percben kézilabdáztunk úgy ahogy az elvárható lenne. A második mérkőzés (Marcali) előtt elbeszélgettünk egymással hogy miként kéne változtatni a hozzáálláson! A látottak és az eredmény ismeretében úgy érzem sikerült rendet tenni a fejekben. Agresszív védekezésünknek köszönhetően könnyű gólokat tudtunk szerezni és egy hat nullás etapot követően nyolc négyre vezettünk az első félidőben. A második félidőt a Marcali kezdte egy négy nullával majd fej fej mellett haladva a 20. percben 14:14 után megszereztük az győztes találatot. A második mérkőzésen jól küzdött az egész csapat de Andor Nina és Nyakas Emese gólerős játéka kimagaslott a többiek közül!"