Támogatóink


GE Hungary Kft.
  
E.ON
  
Oberbank
  
Netta Kft.
  
DDC
  
OWI
  
Printec BB
  
Varga és Ignácz
  
Elvitech
  
Villtek
  
MT Displays
  
Mila-Tex
  
Gyümölcskert
  
Precíz Cargo
  
Tridens
  
6x6 Trans Kft.
  
FABAK
  
Konzultax
  
Varga Szárnyas
  
Kanizsa Tempo Sped Kft.
  
Kodguru
  
West Hidraulik
  
Provital Bt.
  
NOVAMAG
  
Sponzor Tours
  
Du-So Line Kft.
  
Napfény Hotel Zalakaros
  
Grémáré
  
Metál Légtechnika
  
YNET Számítástechnika
  
Magyar Kézilabda Szövetség
  
Nagykanizsa város honlapja
  

2017-10-09

A heti program (10.09. - 10.15.)





2017.10.14. (szombat):
 
LU9 1: Marcali, Városi Sportcsarnok
Eötvös DSE Csurgó - Nagykanizsai Izzó SE 1 (09:40)
Nagykanizsai Izzó SE 1 - Rinyamenti KC (11:00)
 
LU9 2: Marcali, Városi Sportcsarnok
Nagykanizsai Izzó SE 2 - Csurgói NKC(10:20)
Rinyamenti KC - Nagykanizsai Izzó SE 2 (12:20)
 
LU13: Siófok, Munkacsarnok
Siófok KTC KFT - Nagykanizsai Izzó SE (09:00)
Nagykanizsai Izzó SE - Rinyamenti KC (12:00)
 
Női Ifjúsági III. osztály: Balatonboglár, Urányi János Sportcsarnok (13:00)
Balatonboglári SC (12.) - Nagykanizsai Izzó SE (1.)
 
Férfi Ifjúsági III. osztály: Csurgó, Nagyváthy J SzKI. Spcs. (15:00)
Nagykanizsai Izzó SE (4.) - Rinyamenti KC (2.)
 
NB II férfi felnőtt: Csurgó, Nagyváthy J SzKI. Spcs. (17:00)
Nagykanizsai Izzó SE (6.) - Rinyamenti KC (3.)
 
2017.10.15. (vasárnap):
 
FU9 1: Csurgó, Eötvös J. Ált.Isk. spcs.
Nagykanizsai Izzó SE 1 - Csurgói KK (10:20)
Nagykanizsai Izzó SE 2 - Nagykanizsai Izzó SE 1 (11:40)
 
FU9 2: Csurgó, Eötvös J. Ált.Isk. spcs.
Nagykanizsai Izzó SE 2 - Georgikon DSE (09:40)
Nagykanizsai Izzó SE 2 - Nagykanizsai Izzó SE 1 (11:40)
 
FU14: Nagykanizsa, Zsigmondy sportcsarnok
Csurgói KK - Nagykanizsai Izzó SE (10:00)
Nagykanizsai Izzó SE - Georgikon DSE (13:00)
 
Megyei női: Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok (11:00)
Zalaszentgróti KC (5.) - Nagykanizsai Izzó SE (2.)


Vissza a hírekhez..

 

<<              >>

 H   K  Sze Cs   P  Szo  V 
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23
24
25
26 27 28        

Események

2018-02-23
Férfi Ifjúsági III. osztály: Bácsalmási PVSE - Nagykanizsai Izzó SE (16:00)
2018-02-24
FU14: Nagykanizsai Izzó SE - BBSC Balatonboglár (12:00)
2018-02-24
FU14: PSN ZRT - Nagykanizsai Izzó SE (14:00)
2018-02-25
NB II - férfi: NEKA U22 - Nagykanizsai Izzó SE (17:00)
2018-02-25
Megyei - női: Zalaszentgróti KC - Nagykanizsai Izzó SE (11:00)
2018-02-25
LU13: BBSC Balatonboglár - Nagykanizsai Izzó SE (09:00)
2018-02-25
LU13: Nagykanizsai Izzó SE - PSN ZRT (11:00)