Támogatóink


GE Hungary Kft.
  
Raiffeisen Bank Zrt.
  
E.ON
  
Oberbank
  
Netta Kft.
  
DDC
  
OWI
  
Janoplan
  
Printec BB
  
Varga és Ignácz
  
Elvitech
  
Villtek
  
Mila-Tex
  
MT Displays
  
Gyümölcskert
  
Precíz Cargo
  
Tridens
  
6x6 Trans Kft.
  
FABAK
  
Konzultax
  
Varga Szárnyas
  
Kanizsa Tempo Sped Kft.
  
Kodguru
  
West Hidraulik
  
Provital Bt.
  
NOVAMAG
  
Sponzor Tours
  
Du-So Line Kft.
  
Napfény Hotel Zalakaros
  
Grémáré
  
Metál Légtechnika
  
YNET Számítástechnika
  
Magyar Kézilabda Szövetség
  
Nagykanizsa város honlapja
  

2019-05-13

A heti program (05.13. - 05.19.)





2019.05.13. (hétfő):
 
Női ifjúsági: Dunaújváros, Városi Sportcsarnok (14:45)
Dunaújvárosi AC (4.) - Tungsram SE (2.)
 
2019.05.17. (péntek):
 
Zala megyei női - rájátszás (III. forduló): Lenti, Arany János Általános Iskola
GÓNA SZKKE - Tungsram SE(16:00)
Zalaszentgróti KC - Tungsram SE (17:10)
 
2019.05.18. (szombat):
 
LU11 I.: Lenti, Arany János Általános Iskola
GÓNA SZKKE - Tungsram SE I. (09:00)
Tungsram SE I. - PLSC (10:30)
 
LU11 II.: Lenti, Arany János Általános Iskola
Tungsram SE II. - Eötvös DSE Csurgó (09:45)
Rinyamenti KC - Tungsram SE II. (12:00)
 
LU13: Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok
Tungsram SE - GÓNA SZKKE (09:55)
NIKÉ SE Fonyód - Tungsram SE (12:40)
 
FU11: Csurgó, Eötvös József Általános Iskola
Satelit SE - Tungsram SE (12:15)
PSN ZRT - Tungsram SE (13:45)
 
FU13: Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
Tungsram SE - Rinyamenti KC (12:00)
BBSC Balatonboglár - Tungsram SE (15:00)
 
NB I/B férfi felnőtt: Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok (17:00)
Tungsram SE (11.) - Veszprémi KKFT Felsőörs (4.)
 
2019.05.19. (vasárnap):
 
Férfi ifjúsági: Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok (11:00)
Tungsram SE (3.) - Kiskunhalas UKSC (10.)
 
Fiú serdülő: Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok (13:00)
Tungsram SE (5.) - Kiskunhalas UKSC (1.)


Vissza a hírekhez..

 

<<              >>

 H   K  Sze Cs   P  Szo  V 
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30