Támogatóink


GE Hungary Kft.
  
E.ON
  
Oberbank
  
Netta Kft.
  
DDC
  
OWI
  
Janoplan
  
Printec BB
  
Varga és Ignácz
  
Elvitech
  
Villtek
  
Mila-Tex
  
MT Displays
  
Gyümölcskert
  
Precíz Cargo
  
Tridens
  
6x6 Trans Kft.
  
FABAK
  
Konzultax
  
Varga Szárnyas
  
Kanizsa Tempo Sped Kft.
  
Kodguru
  
West Hidraulik
  
Provital Bt.
  
NOVAMAG
  
Sponzor Tours
  
Du-So Line Kft.
  
Napfény Hotel Zalakaros
  
Grémáré
  
Metál Légtechnika
  
YNET Számítástechnika
  
Magyar Kézilabda Szövetség
  
Nagykanizsa város honlapja
  

2019-11-25

A heti program (11.25. - 12.01.)





2019.11.28. (csütörtök):
 
Fiú Serdülő III. osztály-E csoport: Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok (16:30)
Tungsram SE (5.) - Türr István DSE Baja (10.)
 
2019.11.30. (szombat):
 
Gyermekbajnokság FU12-E csoport: Barcs, Dráva Völgy Középiskola
Tungsram SE - Georgikon DSE (10:55)
Satelit FC Somogytarnóca - Tungsram SE (12:45)
 
NB II női felnőtt-Dél-nyugat: Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok (16:00)
Tungsram SE (12.) - Tamási KC (10.)
 
Férfi Ifjúsági III. osztály-E csoport: Simontornya, Városi Sportcsarnok (16:00)
Holler UFC (13.) - Tungsram SE (7.)
 
NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat: Simontornya, Városi Sportcsarnok (18:00)
Holler UFC (4.) - Tungsram SE (1.)
 
2019.12.01. (vasárnap):
 
Kisiskolás verseny LU10-Nyugat: Szombathely, POTE Csarnok
Tungsram SE - GÓNA SZKKE (10:40)
Szombathelyi KKA II. - Tungsram SE (12:40)
 
Gyermekbajnokság LU12-H csoport: Lenti, Arany János Általános Iskola
Tungsram SE - PLSC (11:50)
Tungsram SE - Büki TK (14:35)
 
Gyermekbajnokság LU14-K csoport: Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok 
Tungsram SE - Hévízi SK (10:00)
Marcali VSZSE - Tungsram SE (12:00)
 
Gyermekbajnokság FU14-F csoport: Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
BBSC Balatonboglár - Tungsram SE (10:00)
Tungsram SE - Cunder TU Kézisuli II. (14:00)


Vissza a hírekhez..

 

<<              >>

 H   K  Sze Cs   P  Szo  V 
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29