Támogatóink


GE Hungary Kft.
  
E.ON
  
Oberbank
  
Netta Kft.
  
DDC
  
OWI
  
Janoplan
  
Printec BB
  
Varga és Ignácz
  
Elvitech
  
Villtek
  
Mila-Tex
  
MT Displays
  
Gyümölcskert
  
Precíz Cargo
  
Tridens
  
6x6 Trans Kft.
  
FABAK
  
Konzultax
  
Varga Szárnyas
  
Kanizsa Tempo Sped Kft.
  
Kodguru
  
West Hidraulik
  
Provital Bt.
  
NOVAMAG
  
Sponzor Tours
  
Du-So Line Kft.
  
Napfény Hotel Zalakaros
  
Grémáré
  
Metál Légtechnika
  
YNET Számítástechnika
  
Magyar Kézilabda Szövetség
  
Nagykanizsa város honlapja
  

2019-11-29

Heti mérleg (11.25. - 12.01.)





2019.11.28. (csütörtök):
 
Fiú Serdülő III. osztály-E csoport: Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok 
Tungsram SE - Türr István DSE Baja 46-23 (24-12)
 
2019.11.30. (szombat):
 
Gyermekbajnokság FU12-E csoport: Barcs, Dráva Völgy Középiskola
Tungsram SE - Georgikon DSE 20-19 ()
Satelit FC Somogytarnóca - Tungsram SE 14-31 (4-16)
 
NB II női felnőtt-Dél-nyugat: Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok 
Tungsram SE - Tamási KC 17-23 (8-13)
 
Férfi Ifjúsági III. osztály-E csoport: Simontornya, Városi Sportcsarnok 
Holler UFC - Tungsram SE 22-46 (13-21)
 
NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat: Simontornya, Városi Sportcsarnok 
Holler UFC - Tungsram SE 30-30 (12-15)
 
2019.12.01. (vasárnap):
 
Kisiskolás verseny LU10-Nyugat: Szombathely, POTE Csarnok
Tungsram SE - GÓNA SZKKE -
Szombathelyi KKA II. - Tungsram SE -
 
Gyermekbajnokság LU12-H csoport: Lenti, Arany János Általános Iskola
Tungsram SE - PLSC 28-9 (11-4)
Tungsram SE - Büki TK 23-32 (12-14)
 
Gyermekbajnokság LU14-K csoport: Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok 
Tungsram SE - Hévízi SK 20-17 (11-6)
Marcali VSZSE - Tungsram SE 27-21 (13-10)
 
Gyermekbajnokság FU14-F csoport: Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
BBSC Balatonboglár - Tungsram SE 0-10 (0-0)
Tungsram SE - Cunder TU Kézisuli II. 36-6 (17-2)


Vissza a hírekhez..

 

<<              >>

 H   K  Sze Cs   P  Szo  V 
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29