Támogatóink


GE Hungary Kft.
  
E.ON
  
Oberbank
  
Netta Kft.
  
DDC
  
OWI
  
Janoplan
  
Printec BB
  
Varga és Ignácz
  
Elvitech
  
Villtek
  
Mila-Tex
  
MT Displays
  
Gyümölcskert
  
Precíz Cargo
  
Tridens
  
6x6 Trans Kft.
  
FABAK
  
Konzultax
  
Varga Szárnyas
  
Kanizsa Tempo Sped Kft.
  
Kodguru
  
West Hidraulik
  
Provital Bt.
  
NOVAMAG
  
Sponzor Tours
  
Du-So Line Kft.
  
Napfény Hotel Zalakaros
  
Grémáré
  
Metál Légtechnika
  
YNET Számítástechnika
  
Magyar Kézilabda Szövetség
  
Nagykanizsa város honlapja
  

2020-02-17

A heti program (02.17. - 02.23.)





2020.02.22. (szombat):
 
Kisiskolás verseny LU10-Nyugat: Csurgó, Eötvös J. Ált.Isk. spcs.
Csurgói NKC - Tungsram SE (10:00)
Szombathelyi KKA I. - Tungsram SE (11:20)
 
Gyermekbajnokság FU12-E csoport: Komló, Sportközpont
Tungsram SE - Eötvös DSE Csurgó (10:55)
Komló Sport KC - Tungsram SE (12:45)
 
Gyermekbajnokság LU12-H csoport: Szombathely, Egyetemi Sportcsarnok
GÓNA SZKKE - Tungsram SE (09:50)
Szombathelyi KKA I. - Tungsram SE (12:20)
 
Gyermekbajnokság FU14 F-G csoport Felsőház: Szombathely, Haladás Sportkomplexum
Tungsram SE - Cunder TU Kézisuli I. (11:00)
Alba Regia KSE - Tungsram SE (13:00)
 
Gyermekbajnokság LU14 J-K csoport Felsőház: Zalaszentgrót, Városi Sportcsarnok
Büki TK - Tungsram SE (11:00)
Tungsram SE - GÓNA SZKKE (14:00)
 
Fiú Serdülő III. osztály-E csoport: Nagyatád, Városi Sportcsarnok (14:00)
Rinyamenti KC (6.) - Tungsram SE (4.)
 
Férfi Ifjúsági III. osztály-E csoport: Nagyatád, Városi Sportcsarnok (16:00)
Rinyamenti KC (9.) - Tungsram SE (4.)
 
NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat: Nagyatád, Városi Sportcsarnok (18:00)
Rinyamenti KC (9.) - Tungsram SE (1.)
 
2020.02.23. (vasárnap):
 
Kisiskolás verseny FU10-Nyugat: Balatonboglár, NEKA Csarnok
Tungsram SE - Georgikon DSE (10:40)
Tungsram SE - Telekom Veszprém/Sümeg (12:40)
 
NB II női felnőtt-Dél-nyugat: Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok (14:00)
Tungsram SE (12.) - BBSC Balatonboglár (9.)
 
Női Ifjúsági III. osztály-F csoport: Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok (16:00)
Tungsram SE (1.) - BBSC Balatonboglár (10.)


Vissza a hírekhez..

 

<<              >>

 H   K  Sze Cs   P  Szo  V 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31