Támogatóink


GE Hungary Kft.
  
E.ON
  
Oberbank
  
Netta Kft.
  
DDC
  
OWI
  
Janoplan
  
Printec BB
  
Varga és Ignácz
  
Elvitech
  
Villtek
  
Mila-Tex
  
MT Displays
  
Gyümölcskert
  
Precíz Cargo
  
Tridens
  
6x6 Trans Kft.
  
FABAK
  
Konzultax
  
Varga Szárnyas
  
Kanizsa Tempo Sped Kft.
  
Kodguru
  
West Hidraulik
  
Provital Bt.
  
NOVAMAG
  
Sponzor Tours
  
Du-So Line Kft.
  
Napfény Hotel Zalakaros
  
Grémáré
  
Metál Légtechnika
  
YNET Számítástechnika
  
Magyar Kézilabda Szövetség
  
Nagykanizsa város honlapja
  

2020-02-24

A heti program (02.24. - 03.01.)





2020.02.25. (kedd):
 
Fiú Serdülő III. osztály-E csoport: Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok (17:00)
Csurgói KK II. (2.) - Tungsram SE (4.)
 
2020.02.28. (péntek):
 
Női Ifjúsági III. osztály-F csoport: Keszthely, Csokonai ÁMK (16:30)
Vonyarcvashegy SE (9.) - Tungsram SE (1.)
 
2020.02.29. (szombat):
 
Gyermekbajnokság LU13-F csoport: Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
Rinyamenti KC - Tungsram SE (09:00)
Bajnok DSE Nemesvámos - Tungsram SE (10:50)
 
Gyermekbajnokság FU13-E csoport: Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok
Haladás VSE - Tungsram SE (10:55)
Tungsram SE - Celldömölki VSE (12:45)
 
Gyermekbajnokság FU11-F csoport: Szombathely, Haladás Sportkomplexum
Tungsram SE - Georgikon DSE (12:45)
Haladás VSE - Tungsram SE (14:15)
 
NB II női felnőtt-Dél-nyugat: Nemesvámos, Sportcsarnok (14:00)
Bajnok DSE Nemesvámos (5.) - Tungsram SE (12.)
 
Férfi Ifjúsági III. osztály-E csoport: Tamási, Vályi Péter Szakképző Iskola (16:00)
Hőgyészi SC (9.) - Tungsram SE (4.)
 
NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat: Tamási, Vályi Péter Szakképző Iskola (18:00)
Hőgyészi SC (6.) - Tungsram SE (1.)
 
2020.03.01. (vasárnap):
 
Gyermekbajnokság LU11-F csoport: Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
Tungsram SE - Csurgói NKC (09:00)
Tungsram SE - Sümeg VSE (14:15)


Vissza a hírekhez..

 

<<              >>

 H   K  Sze Cs   P  Szo  V 
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31