Támogatóink


GE Hungary Kft.
  
E.ON
  
Oberbank
  
Netta Kft.
  
DDC
  
OWI
  
Janoplan
  
Printec BB
  
Varga és Ignácz
  
Elvitech
  
Villtek
  
Mila-Tex
  
MT Displays
  
Gyümölcskert
  
Precíz Cargo
  
Tridens
  
6x6 Trans Kft.
  
FABAK
  
Konzultax
  
Varga Szárnyas
  
Kanizsa Tempo Sped Kft.
  
Kodguru
  
West Hidraulik
  
Provital Bt.
  
NOVAMAG
  
Sponzor Tours
  
Du-So Line Kft.
  
Napfény Hotel Zalakaros
  
Grémáré
  
Metál Légtechnika
  
YNET Számítástechnika
  
Magyar Kézilabda Szövetség
  
Nagykanizsa város honlapja
  

2020-02-28

Heti mérleg (02.24. - 03.01.)





2020.02.25. (kedd):
 
Fiú Serdülő III. osztály-E csoport: Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok
Csurgói KK II.  - Tungsram SE 39-25 (21-12)
 
2020.02.28. (péntek):
 
Női Ifjúsági III. osztály-F csoport: Keszthely, Csokonai ÁMK 
Vonyarcvashegy SE - Tungsram SE 13-51 (5-24)
 
2020.02.29. (szombat):
 
Gyermekbajnokság LU13-F csoport: Nagyatád, Bárdos Lajos Ált.Isk. spcs.
Rinyamenti KC - Tungsram SE 28-24 (16-8)
Bajnok DSE Nemesvámos - Tungsram SE 22-21 (11-9)
 
Gyermekbajnokság FU13-E csoport: Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok
Haladás VSE - Tungsram SE 39-7 (17-4)
Tungsram SE - Celldömölki VSE 12-23 (6-14)
 
Gyermekbajnokság FU11-F csoport: Szombathely, Haladás Sportkomplexum
Tungsram SE - Georgikon DSE 15-19 (7-7)
Haladás VSE - Tungsram SE 10-7 (4-4)
 
NB II női felnőtt-Dél-nyugat: Nemesvámos, Sportcsarnok 
Bajnok DSE Nemesvámos - Tungsram SE 29-25 (14-11)
 
Férfi Ifjúsági III. osztály-E csoport: Tamási, Vályi Péter Szakképző Iskola 
Hőgyészi SC - Tungsram SE 23-35 (11-19)
 
NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat: Tamási, Vályi Péter Szakképző Iskola 
Hőgyészi SC - Tungsram SE 20-34 (13-11)
 
2020.03.01. (vasárnap):
 
Gyermekbajnokság LU11-F csoport: Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
Tungsram SE - Csurgói NKC (09:00)
Tungsram SE - Sümeg VSE (14:15)
 
Frissítés alatt...


Vissza a hírekhez..

 

<<              >>

 H   K  Sze Cs   P  Szo  V 
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31