Nagykanizsa város honlapja

2016-03-01

Szünet után nagy fordulat következett...

Nagykanizsai Izzó SE (7.) - Hőgyészi SC (6.) 22-29 (13-12)

NB II Dél-nyugati csoport férfi kézilabda-mérkőzés, 13. forduló. Nagykanizsa, 50 néző. Vezette: Akácsos, Nagyvizeli.
Izzó SE:
Dencs Balázs - Bátor 3, Gilitsch 7, Kiss G. 2, Tompek 2, Simon 4, Metzger 1. Csere:Zsobrák (kapus), Molnár L., Dencs Bálint, Szabó Sz., Füle Cs. 1, Musits N., Márton R. 2. Edző:Takács Balázs.

Az első félidőben az Izzó magabiztosan kezdett, jó volt a helyzetkihasználása, megszerezték a vezetést (10. perc: 6-4).

A második félidőben a vendégek kapusa kiváló teljesítményt nyújtott, valamint Kiss Gergely harmadik időleges kiállítása is rányomta a bélyegét a kanizsaiak játékára, a Hőgyész pedig összeszedettebb játékkal fordítani tudott (53. perc: 24-17) és be is gyűjtötte a győzelemért járó két pontot.

Junior mérkőzés: Nagykanizsai Izzó SE - Hőgyészi SC 27-27 (12-17)