Támogatóink


GE Hungary Kft.
  
E.ON
  
Oberbank
  
Netta Kft.
  
DDC
  
OWI
  
Printec BB
  
Varga és Ignácz
  
Elvitech
  
Villtek
  
MT Displays
  
Mila-Tex
  
Gyümölcskert
  
Precíz Cargo
  
Tridens
  
6x6 Trans Kft.
  
FABAK
  
Konzultax
  
Varga Szárnyas
  
Kanizsa Tempo Sped Kft.
  
Kodguru
  
West Hidraulik
  
Provital Bt.
  
NOVAMAG
  
Sponzor Tours
  
Du-So Line Kft.
  
Napfény Hotel Zalakaros
  
Grémáré
  
Metál Légtechnika
  
YNET Számítástechnika
  
Magyar Kézilabda Szövetség
  
Nagykanizsa város honlapja
  

2016-03-10

Remek győzelemmel közel az Eb-hez





Három góllal győzött a VB-4. lengyelek otthonában a magyar női válogatott az Eb-selejtezőn, ezzel óriási lépést tett a svédországi kontinensviadalon való részvétel felé. Vasárnap a két együttes ismét egymás ellen lép pályára Érden.

Női Eb-selejtező, 5. csoport, 3. forduló:
LENGYELORSZÁG-MAGYARORSZÁG 24-27 (13-13)
Koszalin, játékvezetők: Vujacsics, Kazanegra (montenegróiak).

LENGYELORSZÁG: Gawlik, Wysokińska (kapusok), Achruk 3, Drabik, Gęga 4, Jochymek, Kobylińska 2, Kocela 3, Kołodziejska 2, Kulwińska 1, Pielesz, Siódmiak 5, Stachowska, Stasiak 3, Zalewska, Zych 1. Szövetségi kapitány: Kim Rasmussen.
MAGYARORSZÁG: Bíró, Kiss É. (kapusok), Erdősi 3, Hornyák D., Kisfaludy 2, Klivinyi 2, Kovács A. 1, Kovacsics, Lukács 1, Orbán Ad. 3, Schatzl 1, Szamoránsky 1, Szekeres, Szucsánszki 3, Triscsuk 4 (1), Zácsik 6. Szövetségi kapitány: Elek Gábor, Ambros Martin.
Kiállítások: 4, ill. 6 perc.
Hétméteresek: 2/2, ill. 1/1.

A csoport állása: 1. Magyarország 6 p (97-68), 2. Lengyelország 4 p (76-60), 3. Szlovákia 2 p (69-70), 4. Finnország 0 p (52-96)

A csoport első két helyezettje, valamint a 7 selejtezőcsoport legjobb 3. helyezettje vehet részt az Európa-bajnokságon.

4. forduló:
Március 12.
Partizanske, 16:00 Szlovákia-Finnország

Március 13.
18:30, Érd: Magyarország-Lengyelország TV: M4 Sport, vasárnap 18:30

(keziszovetseg.hu)



Vissza a hírekhez..

 

<<              >>

 H   K  Sze Cs   P  Szo  V 
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23
24
25
26 27 28        

Események

2018-02-23
Férfi Ifjúsági III. osztály: Bácsalmási PVSE - Nagykanizsai Izzó SE (16:00)
2018-02-24
FU14: Nagykanizsai Izzó SE - BBSC Balatonboglár (12:00)
2018-02-24
FU14: PSN ZRT - Nagykanizsai Izzó SE (14:00)
2018-02-25
NB II - férfi: NEKA U22 - Nagykanizsai Izzó SE (17:00)
2018-02-25
Megyei - női: Zalaszentgróti KC - Nagykanizsai Izzó SE (11:00)
2018-02-25
LU13: BBSC Balatonboglár - Nagykanizsai Izzó SE (09:00)
2018-02-25
LU13: Nagykanizsai Izzó SE - PSN ZRT (11:00)